Nota prawna

Nasze biuro
Matyssek Immobilien-Nieruchomości
makler nieruchomości

ul. Orzeszkowej 4
72-600 Świnoujście
Polen
Telefon
+49 2331 971902
Telefon
+49 171 9973031
Fax
+49 3222 1341485
E-Mail
info@matyssek-immobilien.com
Zarząd
Katarzyna Matyssek
NIP
PL8551600935
Zezwolenie
Erlaubnis gemäß §34c Gewerbeordnung zur Vermittlung des Abschlusses und Nachweis der Gelegenheit zum Abschluss von Verträgen über Wohnräume und gewerbliche Räume.
Organ nadzorczy licencji zawodowej
Ordnungsamt Hagen Rathausstraße 11 58095 Hagen
Odpowiedzialny za treść
Katarzyna Matyssek
Informacje dla konsumentów
Internetowe rozstrzyganie sporów zgodnie z art. 14 ust. 1 ODR i §36 ustawy o rozstrzyganiu sporów konsumenckich:
Komisja Europejska udostępnia platformę do internetowego rozstrzygania sporów, którą można znaleźć pod adresem: ec.europa.eu/consumers/odr. Nie jesteśmy zobowiązani ani gotowi do uczestnictwa w procedurze rozstrzygania sporów przed komisją arbitrażową konsumentów.
Powered by
estate45 - Die Immobilien Software

DISCKAIMER

Odpowiedzialność za treść

Jako usługodawca odpowiadamy za własne treści na tych stronach zgodnie z § 7 ust. 1 TMG [niemieckiej ustawy o mediach telemedialnych] na podstawie ogólnych przepisów. Zgodnie z §§ 8 do 10 TMG jako usługodawca nie jesteśmy jednak zobowiązani do monitorowania przekazywanych lub przechowywanych informacji osób trzecich ani do badania okoliczności wskazujących na nielegalną działalność.

Zobowiązania do usunięcia lub zablokowania korzystania z informacji zgodnie z ogólnym prawem pozostają nienaruszone. Odpowiedzialność w tym zakresie jest możliwa dopiero od momentu otrzymania informacji o konkretnym naruszeniu prawa. Po otrzymaniu informacji o takich naruszeniach prawa, natychmiast usuniemy te treści.

Odpowiedzialność za linki

Nasza oferta online może zawierać linki do zewnętrznych stron internetowych osób trzecich, na których treść nie mamy wpływu. Z tego względu nie możemy ponosić żadnej odpowiedzialności za obce treści. Za treść stron, do których prowadzą linki, odpowiedzialny jest zawsze dostawca lub operator strony. Połączone strony zostały sprawdzone pod kątem możliwych naruszeń prawa w momencie ich połączenia. W momencie tworzenia linku nie znaleziono żadnych nielegalnych treści. Jednak stała kontrola treści stron, do których prowadzą linki, nie jest uzasadniona bez konkretnych dowodów naruszenia prawa. Jeśli dowiemy się o naruszeniach prawa, natychmiast usuniemy takie linki.

Prawo autorskie

Treści i dzieła stworzone na tych stronach przez operatora strony podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Powielanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie i wszelkiego rodzaju wykorzystywanie poza granicami praw autorskich wymaga pisemnej zgody danego autora lub twórcy. Pliki do pobrania i kopie tej witryny są dozwolone wyłącznie do prywatnego, niekomercyjnego użytku.

O ile treści na tej stronie nie zostały stworzone przez operatora, przestrzegane są prawa autorskie osób trzecich. W szczególności dotyczy to treści osób trzecich. Jeśli mimo to będzie wskazanie o naruszeniu praw autorskich, prosimy o poinformowanie nas o tym. Gdy tylko dowiemy się o naruszeniach prawa, natychmiast usuniemy takie treści.

TOP Szybkie wyszukiwanie
Nr. oferty
Nieruchomość
Miejscowość
Rodzaj nieruchomości
Pow. mieszkalna
Wybierz kryteria wyszukiwania
TOP Oferta nieruchomości
Nasze biuro

Matyssek Immobilien-Nieruchomości
Katarzyna Matyssek
Certyfikowany agent nieruchomości (DFI)

ul. Elizy Orzeszkowej 4 (Feniks)
72-600 Świnoujście

Telefon DE: +49 2331 9719-01
Mobil DE: +49 171 9973031
Mobil PL: +48 500 25 70 25
info@matyssek-immobilien.com

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 10:00 - 18:00
Sobota i Niedziela po wcześniejszym umówieniu telefonicznym